Item number: MCL201610012
| Size | 095 cm, 105 cm, 115 cm, 125 cm, 085 cm |
| Gender (male/female) | men |
| Material | leather |
| Color | black |
| Product category | Belt |
| Brand | John Deere |
| Weight | 0.47 kg |
| Package size | 12*12*11.4 cm |
Clothing accessories
John Deere kids/toddler white/green mesh back cap with screen print logo and adjustable snap back closure. Material: Front: 100% cotton; Back: 100% polyester mesh.
Clothing accessories
John Deere Kids Fuzzy Ear Winter Hat with a John Deere Logo on the front. Material: 100% polyester.
Clothing accessories
Made of lightweight and breathable fabric, this gaiter offers comfortable and functional protection. The style is designed for men and women. 100% Polyester. Black.
Clothing accessories
John Deere kids/toddler grey/black mesh back cap with rubber patch logo and adjustable snap back closure. Material: Front: 70% polyester, 30% rayon; Back: 100% polyester mesh.
Clothing accessories
John Deere High Viz yellow mesh back cap with reflective details and embroidered logo. The cap has an adjustable snap back closure. Material: Front: 100% cotton; Back: 100% poly...
Clothing accessories
Belt made of full cowhide leather with limited Kramer belt buckle. Belt: black, full cowhide, 40 mm wide. Buckle: riveted zinc.
Clothing accessories
John Deere kids/toddler yellow/green cap with screen print logo and adjustable hook and loop closure. Great design combined with great quality. Material: 100% cotton.
nehogy lemaradjon kihagyhatatlan ajánlatainkról!