Cikkszám: MCL201610012
| Méret | 095 cm, 105 cm, 115 cm, 125 cm, 085 cm |
| Nem (férfi/női) | férfi |
| Termék anyaga | bőr |
| Termék színe | fekete |
| Termékkategória | Öv |
| Márka | John Deere |
| Súly | 0.47 kg |
| Csomagolási méret | 12*12*11.4 cm |
Ruházati kiegészítők
Könnyű, lélegző anyagból készült kényelmes csősál, amely védelmet nyújt az időjárással szemben. 100 % poliészter.
Ruházati kiegészítők
John Deere kisgyermek szürke sapka elöl-hátul traktor mintával. A sapka kerülete körülbelül 47 cm és 52 cm közötti. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
A John Deere terepszínű/narancssárga hálós sapka hímzett logóval. Anyaga: Első rész: 100% pamut; Hátsó rész: 100% poliészter.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka gyerekeknek. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka és kesztyű gyerekeknek. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
John Deere baseball sapka pamut első- és hálós hátsó résszel, hímzett logóval. Anyaga: Első rész: 100% pamut; Hátsó rész: 100% poliészter.
nehogy lemaradjon kihagyhatatlan ajánlatainkról!