Item number: MCL202209011
| Size | 085 cm, 095 cm, 105 cm, 115 cm, 125 cm |
| Gender (male/female) | men |
| Material | 100% leather |
| Color | black |
| Product category | Belt |
| Brand | John Deere |
| Weight | 0.2 kg |
| Package size | 105*6*2 cm |
Clothing accessories
Black Backpack with embroidered John Deere logo. One-way zipper main compartment with click closure. One-way zippered front pocket, padded laptop compartment for up to 16", adju...
Clothing accessories
John Deere Kids Fuzzy Ear Winter Hat with a John Deere Logo on the front. Material: 100% polyester.
Clothing accessories
John Deere fluffy, lined children's winter hat with a tractor motif.
Clothing accessories
John Deere grey and high-viz yellow mesh back cap with embroirdered logo and adjustable snap back closure. Material: Front: 100% cotton; Back: 100% polyester mesh.
Clothing accessories
John Deere grey/white mesh back cap with leather patch logo and adjustable snap back closure. Material: front: 100% cotton; back: 100% Polyester mesh.
Clothing accessories
Belt made of genuine leather. Brass belt buckle with historical John Deere relief logo. Removable buckle with press buttons. Material: 100% leather.
Clothing accessories
Belt made of full cowhide leather with limited Kramer belt buckle. Belt: black, full cowhide, 40 mm wide. Buckle: riveted zinc.
Clothing accessories
John Deere High Viz yellow mesh back cap with reflective details and embroidered logo. The cap has an adjustable snap back closure. Material: Front: 100% cotton; Back: 100% poly...
nehogy lemaradjon kihagyhatatlan ajánlatainkról!