Cikkszám: MCL202209011
| Méret | 085 cm, 095 cm, 105 cm, 115 cm, 125 cm |
| Nem (férfi/női) | férfi |
| Termék anyaga | 100% bőr |
| Termék színe | fekete |
| Termékkategória | Öv |
| Márka | John Deere |
| Súly | 0.2 kg |
| Csomagolási méret | 105*6*2 cm |
Ruházati kiegészítők
John Deere kisgyermek szürke sapka elöl-hátul traktor mintával. A sapka kerülete körülbelül 47 cm és 52 cm közötti. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
John Deere baseball sapka pamut első- és hálós hátsó résszel, hímzett logóval. Anyaga: Első rész: 100% pamut; Hátsó rész: 100% poliészter.
Ruházati kiegészítők
John Deere gyerek baseball sapka pamut első- és hálós hátsó résszel, traktor motívummal. Anyaga: Első rész: 70% poliészter, 30% műselyem; Hátsó rész: 100% poliészter.
Ruházati kiegészítők
Kiváló minőségű, valódi bőrből készült John Deere öv, cserélhető fém csattal.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
Antracit színű John Deere baseball sapka, zöld kontrasztos varrásokkal és 'Nothing Runs Like A Deere' felirattal. Anyaga: 100% pamut.
Ruházati kiegészítők
John Deere baseball sapka pamut első és hálós hátsó résszel, hímzett logóval. Anyaga: első rész: 100% pamut, hátsó rész: 100% poliészter.
Ruházati kiegészítők
John Deere bolyhos, bélelt gyerek téli sapka traktor motívummal.
nehogy lemaradjon kihagyhatatlan ajánlatainkról!