Cikkszám: 19560324
| Méret | 100 cm, 110 cm, 125 cm |
| Nem (férfi/női) | férfi |
| Termék anyaga | bőr |
| Termék színe | fekete |
| Termékkategória | Öv |
| Márka | KRAMER |
| Súly | 0.187 kg |
| Csomagolási méret | 14*12*5 cm |
Ruházati kiegészítők
John Deere bolyhos, bélelt gyerek téli sapka traktor motívummal.
Ruházati kiegészítők
Könnyű, lélegző anyagból készült kényelmes csősál, amely védelmet nyújt az időjárással szemben. 100 % poliészter.
Ruházati kiegészítők
John Deere baseball sapka pamut első- és hálós hátsó résszel, hímzett logóval. Anyaga: Első rész: 100% pamut; Hátsó rész: 100% poliészter.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
Háromrétegű újrafelhasználható arcmaszk anti-mikrobiális bevonattal. Mosható 60 fokon. 100 % pamut lélegző belső szövet.
Ruházati kiegészítők
A John Deere terepszínű/narancssárga hálós sapka hímzett logóval. Anyaga: Első rész: 100% pamut; Hátsó rész: 100% poliészter.
nehogy lemaradjon kihagyhatatlan ajánlatainkról!