Item number: 19560324
| Size | 100 cm, 110 cm, 125 cm |
| Gender (male/female) | men |
| Material | leather |
| Color | black |
| Product category | Belt |
| Brand | KRAMER |
| Weight | 0.187 kg |
| Package size | 14*12*5 cm |
Clothing accessories
John Deere women's knitted beanie with tassel. Material: 100% acrylic.
Clothing accessories
John Deere kids/toddler grey Beanie with Tractor coming on front and Tractor going on back.áThe circumference of the cap can range from approximately 47 cm to 52 cm. Material: ...
Clothing accessories
John Deere kids/toddler yellow/green cap with screen print logo and adjustable hook and loop closure. Great design combined with great quality. Material: 100% cotton.
Clothing accessories
Belt made of genuine leather. Brass belt buckle with historical John Deere relief logo. Removable buckle with press buttons. Material: 100% leather.
Clothing accessories
Soft, comfortable and warm John Deere winter hat for kids. Material: 100% acrylic.
Clothing accessories
Kétrétegű újrafelhasználható arcmaszk orvosi textiliából. Mosható 60 fokon.
Clothing accessories
John Deere grey/hot pink mesh back cap with embroidered logo and adjustable snap back closure. Material: front: 100% cotton, back: 100% polyester mesh.
nehogy lemaradjon kihagyhatatlan ajánlatainkról!