Item number: MCL202209012
| Size | 085 cm, 095 cm, 105 cm, 115 cm, 125 cm |
| Gender (male/female) | men |
| Material | 100% leather |
| Color | black |
| Product category | Belt |
| Brand | John Deere |
| Weight | 0.2 kg |
| Package size | 115*6*2 cm |
Clothing accessories
Soft, comfortable and warm John Deere winter hat and gloves for kids. Material: 100% acrylic.
Clothing accessories
John Deere camo mesh back cap with snap back closure. Material: Front: 100% cotton; Back: 100% polyester mesh.
Clothing accessories
Made of lightweight and breathable fabric, this gaiter offers comfortable and functional protection. The style is designed for men and women. 100% Polyester. Grey.
Clothing accessories
Anthracite coloured basecap with green contrasting seams on the visor. On the front Nothing Runs Like A Deere lettering is applied as an embroidery. An additional Combine graphi...
Clothing accessories
John Deere kids/toddler grey Beanie with Tractor coming on front and Tractor going on back.áThe circumference of the cap can range from approximately 47 cm to 52 cm. Material: ...
Clothing accessories
John Deere baseball cap with cotton front and mesh back, embroidered logo. Material: front: 100% cotton, back: 100% polyester.
Clothing accessories
100% Polyester, non stretch, rack plating metal buckle. Adjustable length. Total lenght: ca. 115 cm.
Clothing accessories
John Deere grey and high-viz yellow mesh back cap with embroirdered logo and adjustable snap back closure. Material: Front: 100% cotton; Back: 100% polyester mesh.
nehogy lemaradjon kihagyhatatlan ajánlatainkról!