Cikkszám: MCL202209012
| Méret | 085 cm, 095 cm, 105 cm, 115 cm, 125 cm |
| Nem (férfi/női) | férfi |
| Termék anyaga | 100% bőr |
| Termék színe | fekete |
| Termékkategória | Öv |
| Márka | John Deere |
| Súly | 0.2 kg |
| Csomagolási méret | 115*6*2 cm |
Ruházati kiegészítők
Háromrétegű újrafelhasználható arcmaszk anti-mikrobiális bevonattal. Mosható 60 fokon. 100 % pamut lélegző belső szövet.
Ruházati kiegészítők
Kétrétegű újrafelhasználható arcmaszk orvosi textiliából. Mosható 60 fokon.
Ruházati kiegészítők
Kiváló minőségű, valódi bőrből készült öv, cserélhető fém csattal John Deere logóval.
Ruházati kiegészítők
John Deere gyerek pamut sapka elején traktor motívummal.
Ruházati kiegészítők
Könnyű, lélegző anyagból készült kényelmes csősál, amely védelmet nyújt az időjárással szemben. 100 % poliészter.
Ruházati kiegészítők
John Deere baseball sapka pamut első és hálós hátsó résszel, hímzett logóval. Anyaga: első rész: 100% pamut, hátsó rész: 100% poliészter.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka és kesztyű gyerekeknek. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka gyerekeknek. Anyaga: 100% akril.
nehogy lemaradjon kihagyhatatlan ajánlatainkról!