Cikkszám: MCL202214012
| Méret | 095 cm, 105 cm, 115 cm, 125 cm |
| Nem (férfi/női) | férfi |
| Termék anyaga | 100% bőr |
| Termék színe | barna |
| Termékkategória | Öv |
| Márka | John Deere |
| Súly | 0.5 kg |
| Csomagolási méret | 10*10*7 cm |
Ruházati kiegészítők
Háromrétegű újrafelhasználható arcmaszk anti-mikrobiális bevonattal. Mosható 60 fokon. 100 % pamut lélegző belső szövet.
Ruházati kiegészítők
John Deere baseball sapka pamut első- és hálós hátsó résszel, hímzett zöld-sárga logóval. Anyaga: Első rész: 81% pamut, 19% poliészter; Hátsó rész: 100% poliészter.
Ruházati kiegészítők
John Deere kisgyermek szürke sapka elöl-hátul traktor mintával. A sapka kerülete körülbelül 47 cm és 52 cm közötti. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
Könnyű, lélegző anyagból készült kényelmes csősál, amely védelmet nyújt az időjárással szemben. 100 % poliészter.
Ruházati kiegészítők
John Deere baseball sapka pamut első- és hálós hátsó résszel, hímzett logóval. Anyaga: első rész: 100% pamut, hátsó rész: 100% poliészter.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka gyerekeknek. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
John Deere bolyhos, bélelt gyerek téli sapka traktor motívummal.
nehogy lemaradjon kihagyhatatlan ajánlatainkról!