Cikkszám: MCL110301302
| Méret | 095 cm, 085 cm |
| Nem (férfi/női) | férfi |
| Termék anyaga | bőr |
| Termék színe | fekete |
| Termékkategória | Öv |
| Márka | John Deere |
| Súly | 0.223 kg |
| Csomagolási méret | 20*20*8 cm |
Ruházati kiegészítők
John Deere fekete színű baseball sapka, hímzett logóval. A sapka mérete a hátsó tépőzárral állítható. Anyaga: 100% pamut.
Ruházati kiegészítők
Könnyű, lélegző anyagból készült kényelmes csősál, amely védelmet nyújt az időjárással szemben. 100 % poliészter.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka gyerekeknek. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
John Deere baseball sapka pamut első- és hálós hátsó résszel, hímzett zöld-sárga logóval. Anyaga: első rész: 100% pamut, hátsó rész: 100% poliészter.
Ruházati kiegészítők
John Deere baseball sapka pamut első- és hálós hátsó résszel, hímzett zöld-sárga logóval. Anyaga: Első rész: 100% pamut; Hátsó rész: 100% poliészter.
Ruházati kiegészítők
Puha, kényelmes és meleg John Deere téli sapka gyerekeknek, elöl és hátul traktor mintával. Anyaga: 100% akril.
Ruházati kiegészítők
Kiváló minőségű, valódi bőrből készült John Deere öv, cserélhető fém csattal.
nehogy lemaradjon kihagyhatatlan ajánlatainkról!